Copyright © 2007 - 2015 Atieh Borna Negar. All Rights Reserved.
Logo of Atieh Borna
شناسایی، مدیریت و توسعه استعدادها
English
به وب سایت آتیه برنا نگر خوش آمدید. شرکت مشاوره آتیه برنا نگر شرکتی خصوصی است که در تهران مستقر شده و فعالیت های آن بر ارزیابی و مدیریت استعدادها (در حوزه فرایند، ارزیابی و  توسعه)  در سازمان ها  تمرکز دارد.

شرکت مشاوره آتیه برنانگر در سال 1386 تاسیس شده و عضوی از مجموعه شرکت های گروه آتیه (www.atiehgroup.com) می باشد.
 talent box
استعداد یعنی چه و چرا مدیریت استعداد مهم است؟

مفهوم استعداد و نحوه مدیریت آن در صنایع، واحدها و فرهنگ های مختلف، تفاوت دارد. آنچه را که ما در یک فرهنگ، صنعت و یا سازمان به عنوان استعداد تعریف می کنیم ممکن است در فرهنگ، صنعت و یا سازمان دیگر متفاوت باشد.
تعاریف زیادی برای استعداد و مدیریت استعداد وجود دارد؛ با این وجود ما در شرکت مشاوره آتیه برنانگر از این تعاریف استفاده می کنیم:
 talent box
 talent box
 talent box
استعداد

از افرادی تشکیل شده که می توانند در عملکرد سازمان تفاوت ایجاد کنند، حال چه در دراز مدت چه در کوتاه مدت.
مدیریت استعداد

فرایند نظام مند جذب، شناسایی، توسعه، وفادارسازی و نگه داشت افرادی است که برای سازمان از ارزش ویژه ای برخوردار هستند، چراکه یا به عنوان فردی با پتانسیل برای آینده سازمان انتخاب شده اند و یا در حال حاضر نقشی کلیدی برای سازمان ایفا می کنند.
راهبرد مدیریت استعداد

تنها جذب نیروی انسانی با پتانسیل بالا برای سازمان ها کافی نیست. سازمان ها همچنین برای ایجاد انگیزه، توسعه، مدیریت و نگه داشت این افراد، باید محیطی مناسب برای آنها فراهم کنند.

بنابراین اگر سازمانی خواهان جذب استعداد باشد، به منظور حصول اطمینان از برخورداری از رویه های مناسب برای اندازه گیری بازگشت سرمایه خود، اول باید راهبرد مدیریت استعداد خود را تدوین کند.
Atieh Group
آتيه برنا، عضو مجموعه شرکت های گروه آتیه
لطفاً جهت  پاسخگویی به سوالات و یا دریافت اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرید. ما از تماس شما خرسند می شویم.
از علاقمندان و واجدين شرايط در حوزه ارزيابي نيروهاي انساني دعوت به همکاري مي شود. لطفا براي اطلاعات بيشتر اينجا کليک کنيد.